Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności PODARUJ IM SZANSĘ NA LEPSZE JUTRO

2020-02-05

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu ogłasza nabór kandydatów na rodziny zastępcze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Pieczy Zastępczej, mieszczącego się przy ul. Sadowej 9 w Przasnyszu (budynek Szpitala Powiatowego, pokój B12). Informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem: (29) 752 51 73, w godzinach od 800 do 1600.

Jeżeli rodzina jest dla Ciebie priorytetem, a uśmiech dziecka sprawia, że świat staje się piękniejszy... Zgłoś się do nas i daj potrzebującym dzieciom szansę na prawdziwą rodzinę.


więcej
zdjęcie do aktualności Przesunięcie terminu realizacji programu „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej”

2020-01-21

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o  przesunięciu terminu realizacji programu  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych

więcej
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nadal poszukuje asystentów osobistych osoby niepełnosprawnej.

2020-01-21

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji programu  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych ze względu na niedostateczną ilość kandydatów na asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej przedłuża termin naboru wniosków do 28 lutego 2020r.

więcej
zdjęcie do aktualności JUŻ WKRÓTCE MAZOWIECKA KARTA DLA RODZIN Z DZIECKIEM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

2020-01-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że w I kwartale roku 2020 rozpocznie się nabór wniosków o wydanie Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością. Samorząd województwa zabezpieczył na pilotaż związany z wprowadzeniem Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością 2 mln zł.

więcej
zdjęcie do aktualności NABÓR WNIOSKÓW W 2020 ROKU W RAMACH PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD”

2020-01-16

Powiat Przasnyski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zapraszają osoby niepełnosprawne do ubiegania się w roku 2020 o dofinansowanie ze środku PFRON w ramach pilotażowego programu  „Aktywny samorząd".

więcej

Linki

grafika na dole strony