Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności JUŻ WKRÓTCE MAZOWIECKA KARTA DLA RODZIN Z DZIECKIEM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

2020-01-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że w I kwartale roku 2020 rozpocznie się nabór wniosków o wydanie Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością. Samorząd województwa zabezpieczył na pilotaż związany z wprowadzeniem Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością 2 mln zł.

więcej
zdjęcie do aktualności NABÓR WNIOSKÓW W 2020 ROKU W RAMACH PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD”

2020-01-16

Powiat Przasnyski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zapraszają osoby niepełnosprawne do ubiegania się w roku 2020 o dofinansowanie ze środku PFRON w ramach pilotażowego programu  „Aktywny samorząd".

więcej
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o możliwości aplikowania o środki PFRON w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW)

2020-01-14

Od 1 stycznia 2020 roku PFRON umożliwił wszystkim wnioskodawcom składanie wniosków on-line w Systemie SOW na dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

 System Obsługi Wsparcia to nowoczesna platforma, za pomocą której Osoby Niepełnosprawne i jednostki działające na ich rzecz mogą elektronicznie składać wnioski o wsparcie finansowane przez PFRON, dystrybuowane przez jednostki samorządu terytorialnego, w tym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu.


więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2019-12-27

Powiat Przasnyski w związku  z przystąpieniem do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2019-2020 poszukuje Asystentów Osobistych Osoby Niepełnosprawnej

więcej
zdjęcie do aktualności PRZEDŁUŻAMY TERMIN NA ZŁOŻENIE WNIOSKU W PROGRAMIE „ ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”.

2019-12-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że przedłuża termin na składanie wniosków w ramach programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowany ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

więcej
zdjęcie do aktualności PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III – 2020R.

2019-12-09

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III"


więcej

Linki

grafika na dole strony