Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności ZBLIŻA SIĘ KONIEC NABORU W RAMACH PILOTAŻOWEGO PROGRAMU AKTYWNY SAMORZĄD MODUŁ II NA ROK AKADEMICKI 2022/2023

2022-09-22

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że do dnia 10.10.2022 r. przyjmuje wnioski o dofinansowanie w ramach programu „Aktywny samorząd" Moduł II finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Moduł II - pomoc w uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym, adresowana do osób ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, pobierających naukę w szkole wyższej lub szkole policealnej lub kolegium, a także do osób mających przewód doktorki otwarty poza studiami doktoranckimi.

więcej
zdjęcie do aktualności Weź udział w ankiecie i wypowiedz się o Systemie Obsługi Wsparcia PFRON

2022-09-20

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej korzystania z Systemu Obsługi Wsparcia (SOW) finansowanego ze środków PFRON.

więcej
zdjęcie do aktualności DODATKOWY NABÓR DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ” – EDYCJA 2022

2022-09-02

Powiatowe Centrum Pomocy rodzinie w Przasnyszu jako jednostka organizacyjna realizująca w imieniu Powiatu Przasnyskiego program „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2022 finansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego informuje, że ogłasza dodatkowy nabór  do Programu.

więcej
zdjęcie do aktualności DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W ZUS

2022-08-31

Do września Zespół Ubezpieczeń Społecznych zapraszamy na Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS. Jest to cykl wydarzeń w całej Polsce, podczas których zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów ZUS oraz skonsultować
się ze specjalistami instytucji partnerskich. Wszystkie spotkania mają charakter otwarty, a udział w nich jest bezpłatny.

więcej
zdjęcie do aktualności INFORMACJA

2022-08-25

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że w dniach 25.08.2022r.-26.08.2022r. z powodu upałów w PCPR został wprowadzony skrócony czas pracy dla pracowników samorządowych, tj. od godziny 8:00 do godz. 15:00, tel. 29 752 51 73, 29 691 17 46,e-mail: sekretariat@pcpr-przasnysz.pl

 

więcej
zdjęcie do aktualności Zaproszenie do udziału w ankiecie PFRON

2022-08-24

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zaprasza osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunów do wypełnienia on-line przygotowanej prze PFRON krótkiej ankiety. Ankieta pozwoli zobrazować, jak kształtuje się aktywność społeczna i obywatelska osób z niepełnosprawnością oraz jakie są w tym zakresie potrzeby. Ważnym zagadnieniem jest również poznanie potrzeb osób z niepełnosprawnością w zakresie kontaktów z administracją publiczną. Kwestionariusz jest skierowany do osób z niepełnosprawnością, które ukończyły 18 lat oraz ich opiekunów. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje około 10 min.

Kwestionariusz jest aktywna do 6 września 2022 r., nie trzeba do drukować. Ankietę wypełnia się i wysyła komputerowo.

 Link do ankiety

więcej

Linki

grafika na dole strony