Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności Aktywni Niepełnosprawni - narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych

2022-06-06

Zapraszamy mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w testowaniu innowacyjnych form wsparcia realizowanych w ramach projektu „Aktywni Niepełnosprawni - narzędzia wsparcia osób niepełnosprawnych", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formy wsparcia dla osoby z niepełnosprawnością:


Formy wsparcia dla osoby na co dzień wspierającej osobę z niepełnosprawnością (np. rodzic, opiekun prawny, opiekun faktyczny, rodzeństwo):

Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi formami wsparcia klikając w linki powyżej, przy ich nazwach.

Osoby zainteresowane otrzymaniem którejkolwiek z wyżej wymienionych form wsparcia, prosimy o uzupełnienie formularza wstępny udziału w testowaniu innowacyjnych form wsparcia.

Projekt realizowany jest przez Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych wspólnie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz dwoma Partnerami społecznymi: Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Fundacją im. Królowej Polski św. Jadwigi.

O zakwalifikowaniu do udziału w projekcie poinformuje Państwa pracownik projektu.

 

powrót

Linki

grafika na dole strony