Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”-EDYCJA 2023

2023-03-10

 


DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ"-EDYCJA 2023


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu ogłasza dodatkowy nabór uzupełniający do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2023 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

W związku z faktem, iż 1 osoba zakwalifikowana do Programu nie będzie mogła w nim uczestniczyć poszukujemy 1 osoby niepełnosprawnej posiadającej orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne ze sprzężeniami
( przynajmniej dwie przyczyny niepełnosprawności w orzeczeniu) posiadającej trudnościami związane z mobilnością i komunikacją.

Zgłoszenia w ramach dodatkowego naboru uzupełniającego wniosków do Programu będą przyjmowane w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu przy ul. B. Joselewicza 6.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zamieści na swojej stronie internetowej informację o zamknięciu naboru.

Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą zapoznać się z treścią programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej „ - edycja 2023 tutaj......

Osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy asystenta proszone są o wypełnienie i podpisanie niżej zamieszczonych w załącznikach dokumentów w ramach dodatkowego naboru uzupełniającego i dostarczenie ich do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu przy ul. B. Joselewicza 6, pok. nr 4 (parter).

WAŻNE: do karty zgłoszenia do Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023 należy dołączyć kserokopię aktualnego orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności albo orzeczenia równoważnego do wyżej wymienionych.


Załączniki:

Karta zgłoszenia do Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" edycja 2023 pobierz ...

Klauzula informacyjna pobierz ...

Oświadczenie dotyczące wskazania asystenta ( o ile dotyczy) pobierz ...

 

 

 

 

 

powrót

Linki

grafika na dole strony