Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności Przesunięcie terminu realizacji programu „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej”

2020-01-21

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  w Przasnyszu informuje wszystkich zainteresowanych udziałem w programie oraz zatrudnieniem w charakterze asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej, że  Powiat Przasnyski podpisał z Wojewodą Mazowieckim umowę o dofinansowanie usług asystenta. 

        Zgodnie z umową pierwszą transzę środków na realizację programu otrzymamy do 17 kwietnia 2020r. W związku z tym nie możemy rozpocząć realizacji programu zgodnie z wcześniejszymi założeniami, tj. od stycznia 2020r. Starosta Przasnyski zwrócił się do Wojewody Mazowieckiego o przyspieszenie przekazania środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację programu. Jeżeli będzie możliwe wcześniejsze otrzymanie środków  niezwłocznie rozpoczniemy realizację programu. Wszystkich zainteresowanych udziałem w programie pisemnie poinformujemy o rozpoczęciu jego realizacji.


 

 

powrót

Linki

grafika na dole strony