Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON W RAMACH PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I i II W 2020 ROKU.

2020-03-26

Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemii związany z zagrożeniem zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnysz w dniach 13-31.03.2020 r. wprowadziło ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów i zmianę sposobu przyjmowania wniosków, również w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd".

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uzyskaniem w 2020 r. dofinansowania ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd" mogą składać wnioski w Module I i II w następujący sposób:

  1. w formie elektronicznej w systemie SOW pod adresem https://sow.pfron.org.pl.
  2. w formie papierowej za pośrednictwem Poczty Polskiej,
  3. w formie papierowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu, ul. Św. Stanisława Kostki 5, wrzucając dokumenty do skrzynki podawczej znajdującej się w budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu (ul. Św. Stanisława Kostki 5), przy wejściu od strony parkingu.

 

powrót

Linki

grafika na dole strony