Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności INFORMACJA

2020-06-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że trwa nabór w ramach pilotażowego programu ,,Aktywny samorząd" w 2020 r. 

Wnioski o dofinansowanie można składać osobiście w formie papierowej w siedzibie PCPR w Przasnyszu przy ul. Św. St. Kostki 5, w dni powszednie w godzinach pracy urzędu, tj. od 8.00 do 16.00 oraz w formie elektronicznej za pomocą dedykowanego systemu SOW pod adresem" https://sow.pfron.org.pl. Nabory na poszczególne Moduły trwają od:

Moduł I - likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową - od 1 marca 2020 r. do dnia 31 sierpnia 2020 r.,

Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym, adresowana do osób ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, pobierających naukę w szkole wyższej lub szkole policealnej lub kolegium, a także do osób mających przewód doktorski otwarty poza studiami doktoranckimi - dla wniosków dotyczących roku akademickiego 2020/2021 od 1 września do 10 października 2020 r.

Szczegółowe informacje dotyczące programu „Aktywny samorząd" dostępne są pod adresem http://www.pcpr-przasnysz.pl/page/show/1250847918 .


 

 


powrót

Linki

grafika na dole strony