Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

2020-05-29

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może-pomóż." - Janusz Korczak

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Rodzinom Zastępczym, jednocześnie dziękując Wam Drodzy Państwo za ogromny trud i poświęcenie jakie wkładacie w codzienną opiekę oraz wychowanie dzieci przebywających w Waszych rodzinach.

Wyrażamy wielki podziw dla troski, empatii oraz odpowiedzialności, którą kierujecie się podczas zapewniania potrzebującym dzieciom warunków do ich prawidłowego rozwoju,
a także dla miłości, dobroci i zrozumienia, którymi otaczacie podopiecznych. To właśnie dzięki Wam odzyskują oni poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a następnie zaczynają marzyć i dążyć do spełnienia tych marzeń.  

Z okazji Waszego święta życzymy Wam wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym, przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha, a także wytrwałości, która pozwoli Wam pełnić rolę aniołów dla potrzebujących dzieci przez długi czas.
Samych radosnych chwil w życiu dla Was i Waszych dzieci.

 Krzysztof Goś
 Dyrektor PCPR w Przasnyszu
 wraz z pracownikami

powrót

Linki

grafika na dole strony