Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON W RAMACH PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I i II W 2020 ROKU.

2020-03-26

Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemii związany z zagrożeniem zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnysz w dniach 13-31.03.2020 r. wprowadziło ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów i zmianę sposobu przyjmowania wniosków, również w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd". 

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE COVID 19

2020-03-23

W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się coronawirusa COVID - 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informujemy, że uruchomiono platformę https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

więcej
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nadal poszukuje asystentów osobistych osoby niepełnosprawnej.

2020-03-19

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji programu  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego nadal poszukuje kandydatów na asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej.

 

więcej
zdjęcie do aktualności Zespół do spraw rodzinnej pieczy zastępczej i do spraw świadczeń dostępny tymczasowo pod nowym numerem telefonu

2020-03-19

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że Zespół do spraw rodzinnej pieczy zastępczej  i Zespół do spraw świdczeń dostępny jest od 19.03.2020r. tymczasowo pod nowym numerem telefonu :

29 307 05 00.

Numer ten może ulec wkrótce zmianie, o czym poinformujemy niezwłocznie na naszej witrynie internetowej.

więcej
zdjęcie do aktualności Informacja o zmianie siedziby

2020-03-13

INFORMACJA O ZMIANIE SIEDZIBY

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu

Informuję, że od  16 marca 2020 r. ulegnie  zmianie adres siedziby PCPR.

więcej

Linki

grafika na dole strony