Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności „PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI II”.

2014-01-16

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuję, iż została ogłoszona kolejna edycja programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami II”.

więcej
zdjęcie do aktualności PILOTAŻOWY PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD W 2013 ROKU

2013-12-12

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu,  informuje, iż Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyraziła zgodę na podejmowanie przez Realizatorów programu decyzji o przywróceniu terminu na złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2013 roku.

więcej
zdjęcie do aktualności DOFINANSOWANIE DO ORGANIZACJI SPORTU, KULTURY, REKREACJI I TURYSTYKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2013-11-07

Wnioski o dofinansowanie organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych można składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu do dnia 30 listopada 2013r.

więcej
zdjęcie do aktualności PROJEKT: WSPARCIE OSÓB NIEWIDOMYCH NA RYNKU PRACY III

2013-11-06

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi Dział ds. absolwentów, LASKI ul. Brzozowa 75, 05-080 Izabelin.

Realizuje projekt „Wsparcie osób niewidomych na rynku pracy III". W związku z tym zaprasza do udziału w projekcie pracodawców oraz osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Bliższych informacji można uzyskać u Pani Sylwii Wiśniowskiej, Tel. kom. 790 700 342 lub e-mail: s.wisniowska@promocjaikariera.pl

więcej
zdjęcie do aktualności AKTYWNY SAMORZĄD rok 2013

2013-09-30

W dniu 30 września br. kończy się nabór wniosków osób niepełnosprawnych o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”

więcej

Linki

grafika na dole strony