Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności INFORMACJA PFRON

2014-02-24

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizuje projekt pn. „Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej
zdjęcie do aktualności OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE - AKTYWNY SAMORZĄD W ROKU 2014

2014-01-30

Termin nabór wniosków w 2014 roku, w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” zostanie ogłoszony po podpisaniu przez powiat przasnyski umowy, w sprawie realizacji ww. programu.

Planowany termin podpisania umowy do dnia 3 marca 2014r.

 

więcej
zdjęcie do aktualności „PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI II”.

2014-01-16

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuję, iż została ogłoszona kolejna edycja programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami II”.

więcej
zdjęcie do aktualności PILOTAŻOWY PROGRAM AKTYWNY SAMORZĄD W 2013 ROKU

2013-12-12

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu,  informuje, iż Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyraziła zgodę na podejmowanie przez Realizatorów programu decyzji o przywróceniu terminu na złożenie wniosku o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2013 roku.

więcej
zdjęcie do aktualności DOFINANSOWANIE DO ORGANIZACJI SPORTU, KULTURY, REKREACJI I TURYSTYKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2013-11-07

Wnioski o dofinansowanie organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych można składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu do dnia 30 listopada 2013r.

więcej

Linki

grafika na dole strony