Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 3 4 5 6 7 > [|>]
zdjęcie do aktualności PRZEDŁUŻAMY TERMIN NA ZŁOŻENIE WNIOSKU W PROGRAMIE „ ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”.

2019-12-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że przedłuża termin na składanie wniosków w ramach programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowany ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

więcej
zdjęcie do aktualności PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III – 2020R.

2019-12-09

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III"


więcej
zdjęcie do aktualności STARTUJĄ USŁUGI ASYSTENTA OSOBISTEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W POWIECIE PRZASNYSKIM

2019-12-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  informuje, że Powiat Przasnyski pozyskał środki na realizację  programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2019-2020. Program będzie realizowany dla mieszkańców naszego powiatu  w roku 2020. Celem Programu jest zapobieganie  dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych poprzez umożliwienie im uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, kulturalnych czy sportowych.

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2019-11-29

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  w Przasnyszu informuje, że dzień 24 grudnia 2019 roku (wtorek) jest dniem wolnym od pracy w zamian za pracę  w dniu 14 grudnia 2019r. (sobota).

więcej

Linki

grafika na dole strony