Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 3 4 5 6 7 > [|>]
zdjęcie do aktualności PORADNICTWO SPECJALISTYCZNE W PCPR W PRZASNYSZU

2020-04-08

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu w związku z sytuacją epidemiczną informuje o możliwości skorzystania z pomocy: psychologa, prawnika, pedagoga.

więcej
zdjęcie do aktualności Ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów od 01.04.2020 r. do 12.04.2020 r. w związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

2020-03-31

Zarządzenie nr  6/2020 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  z dnia 31 marca 2020 roku  w związku z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa

więcej
zdjęcie do aktualności SPOSÓB SKŁADANIA WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW PFRON W RAMACH PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I i II W 2020 ROKU.

2020-03-26

Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemii związany z zagrożeniem zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnysz w dniach 13-31.03.2020 r. wprowadziło ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów i zmianę sposobu przyjmowania wniosków, również w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd". 

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE COVID 19

2020-03-23

W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się coronawirusa COVID - 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informujemy, że uruchomiono platformę https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

więcej
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nadal poszukuje asystentów osobistych osoby niepełnosprawnej.

2020-03-19

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji programu  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego nadal poszukuje kandydatów na asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej.

 

więcej

Linki

grafika na dole strony