Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o możliwości aplikowania o środki PFRON w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW)

2020-01-14

Od 1 stycznia 2020 roku PFRON umożliwił wszystkim wnioskodawcom składanie wniosków on-line w Systemie SOW na dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

 System Obsługi Wsparcia to nowoczesna platforma, za pomocą której Osoby Niepełnosprawne i jednostki działające na ich rzecz mogą elektronicznie składać wnioski o wsparcie finansowane przez PFRON, dystrybuowane przez jednostki samorządu terytorialnego, w tym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu.


więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2019-12-27

Powiat Przasnyski w związku  z przystąpieniem do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2019-2020 poszukuje Asystentów Osobistych Osoby Niepełnosprawnej

więcej
zdjęcie do aktualności PRZEDŁUŻAMY TERMIN NA ZŁOŻENIE WNIOSKU W PROGRAMIE „ ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”.

2019-12-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że przedłuża termin na składanie wniosków w ramach programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowany ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

więcej
zdjęcie do aktualności PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III – 2020R.

2019-12-09

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III"


więcej
zdjęcie do aktualności STARTUJĄ USŁUGI ASYSTENTA OSOBISTEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W POWIECIE PRZASNYSKIM

2019-12-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  informuje, że Powiat Przasnyski pozyskał środki na realizację  programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2019-2020. Program będzie realizowany dla mieszkańców naszego powiatu  w roku 2020. Celem Programu jest zapobieganie  dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych poprzez umożliwienie im uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, kulturalnych czy sportowych.

więcej

Linki

grafika na dole strony