Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 2 3 4 5 6 > [|>]
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie nadal poszukuje asystentów osobistych osoby niepełnosprawnej.

2020-01-21

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji programu  Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020 realizowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych ze względu na niedostateczną ilość kandydatów na asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej przedłuża termin naboru wniosków do 28 lutego 2020r.

więcej
zdjęcie do aktualności JUŻ WKRÓTCE MAZOWIECKA KARTA DLA RODZIN Z DZIECKIEM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

2020-01-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że w I kwartale roku 2020 rozpocznie się nabór wniosków o wydanie Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością. Samorząd województwa zabezpieczył na pilotaż związany z wprowadzeniem Mazowieckiej Karty dla Rodzin z Dzieckiem z Niepełnosprawnością 2 mln zł.

więcej
zdjęcie do aktualności NABÓR WNIOSKÓW W 2020 ROKU W RAMACH PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD”

2020-01-16

Powiat Przasnyski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zapraszają osoby niepełnosprawne do ubiegania się w roku 2020 o dofinansowanie ze środku PFRON w ramach pilotażowego programu  „Aktywny samorząd".

więcej
zdjęcie do aktualności Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje o możliwości aplikowania o środki PFRON w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW)

2020-01-14

Od 1 stycznia 2020 roku PFRON umożliwił wszystkim wnioskodawcom składanie wniosków on-line w Systemie SOW na dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych.

 System Obsługi Wsparcia to nowoczesna platforma, za pomocą której Osoby Niepełnosprawne i jednostki działające na ich rzecz mogą elektronicznie składać wnioski o wsparcie finansowane przez PFRON, dystrybuowane przez jednostki samorządu terytorialnego, w tym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu.


więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2019-12-27

Powiat Przasnyski w związku  z przystąpieniem do realizacji Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2019-2020 poszukuje Asystentów Osobistych Osoby Niepełnosprawnej

więcej

Linki

grafika na dole strony