Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

zdjęcie do aktualności ZARZĄDZENIE STAROSTY PRZASNYSKIEGO

2015-08-07

Zarządzenie Nr 47/2015 Starosty Przasnyskiego z dnia 7 sierpnia 2015r, w sprawie powołania członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE STAROSTY PRZASNYSKIEGO

2015-07-16

Ogłoszenie Nr ONI.120.O.1.2015

Starosty Przasnyskiego

z dnia 25 czerwca 2015r.


więcej
zdjęcie do aktualności UWAGA STUDENCI - PROGRAM "AKTYWNY SAMORZĄD" MODUŁ II

2015-06-15

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zapraszają osoby niepełnosprawne do ubiegania się w roku 2015 o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu PFRON - „Aktywny Samorząd" Moduł II - pomocy w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym (dotyczy nauki w szkole wyższej  lub szkole policealnej lub kolegium lub przewód doktorski otwarty poza studiami doktoranckimi). 

więcej
zdjęcie do aktualności UWAGA STUDENCI - MODUŁ II

2015-05-04

Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wprowadziła istotne zmiany w realizacji Modułu II pilotażowego programu „Aktywny samorząd” – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

więcej
zdjęcie do aktualności UWAGA STUDENCI - MODUŁ II

2015-03-20

 Zarząd PFRON wprowadził korzystne zmiany treści i nowy tekst jednolity dokumentu pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2015 roku. Zmiany dokumentu dotyczą modułu II (pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

więcej

Linki

grafika na dole strony