Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności POSZUKIWANI KANDYDACI DO PEŁNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ

2020-06-02


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

Poszukiwane są osoby, które pragną otoczyć potrzebujące dzieci ciepłem, miłością, zrozumieniem, a przede wszystkim są w stanie stworzyć odpowiednie warunki wychowawcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego wychowanków.

Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo osobiście w Dziale Pieczy Zastępczej, mieszczącym się przy ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz  (budynek Powiatowego Urzędu Pracy)
lub pod numerem telefonu: (29) 691 17 46 lub (29) 752-51-73 wew. 11 w godzinach od 800  do  1600.

więcej
zdjęcie do aktualności ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

2020-05-29

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może-pomóż." - Janusz Korczak

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Rodzinom Zastępczym, jednocześnie dziękując Wam Drodzy Państwo za ogromny trud i poświęcenie jakie wkładacie w codzienną opiekę oraz wychowanie dzieci przebywających w Waszych rodzinach.

Wyrażamy wielki podziw dla troski, empatii oraz odpowiedzialności, którą kierujecie się podczas zapewniania potrzebującym dzieciom warunków do ich prawidłowego rozwoju, a także dla miłości, dobroci i zrozumienia, którymi otaczacie podopiecznych. To właśnie dzięki Wam odzyskują oni poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a następnie zaczynają marzyć i dążyć do spełnienia tych marzeń.  

Z okazji Waszego święta życzymy Wam wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym, przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha, a także wytrwałości, która pozwoli Wam pełnić rolę aniołów dla potrzebujących dzieci przez długi czas.
Samych radosnych chwil w życiu dla Was i Waszych dzieci.

 Krzysztof Goś
 Dyrektor PCPR w Przasnyszu
 wraz z pracownikami

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2020-05-29

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że dzień 12 czerwca  2020 roku (piątek) jest dniem wolnym w zamian za ustawowo wolny dzień od pracy przypadający 15 sierpnia 2020 r.

więcej
zdjęcie do aktualności ZARZĄDZENIE

2020-05-15

Zarządzenie nr 10/2020 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z dnia 15 maja 2020 roku  w sprawie wdrożenia działań mających na celu ochronę zdrowia i życia pracownikówi petentów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu w związku  z potencjalnym zagrożeniem

więcej
zdjęcie do aktualności Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi

2020-04-17

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił nowy program  dedykowany przeciwdziałaniu skutkom pandemii dla osób z niepełnosprawnościami, które na skutek zamknięcia placówek rehabilitacyjnych nie mogą korzystać z zajęć przez nie realizowanych. Wsparcie ma charakter finansowy

więcej

Linki

grafika na dole strony