Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III – 2020R.

2019-12-09

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu wyrównywania różnic między regionami III"


więcej
zdjęcie do aktualności STARTUJĄ USŁUGI ASYSTENTA OSOBISTEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W POWIECIE PRZASNYSKIM

2019-12-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  informuje, że Powiat Przasnyski pozyskał środki na realizację  programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2019-2020. Program będzie realizowany dla mieszkańców naszego powiatu  w roku 2020. Celem Programu jest zapobieganie  dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych poprzez umożliwienie im uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, kulturalnych czy sportowych.

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2019-11-29

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  w Przasnyszu informuje, że dzień 24 grudnia 2019 roku (wtorek) jest dniem wolnym od pracy w zamian za pracę  w dniu 14 grudnia 2019r. (sobota).

więcej
zdjęcie do aktualności ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

2019-11-05

Starosta Przasnyski Informuje, iż  powiat przasnyski złożył wniosek o dofinansowanie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej dla mieszkańców naszego powiatu w ramach programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej". Oczekujemy na rozpatrzenie wniosku  i środki na realizację  w/w programu, który  będzie finansowany z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Adresatami programu są osoby,  które wymagają usługi asystenta i  legitymują się orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności albo orzeczeniami równoważnymi.

więcej

Linki

grafika na dole strony