Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 3 4 5 6 7 > [|>]
zdjęcie do aktualności PFRON przywraca termin do złożenia wniosków w Module III

2020-12-03

Zarząd PFRON podjął decyzję o możliwości przywrócenia terminu składania wniosków w Module III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi"

więcej
zdjęcie do aktualności ŻYCZENIA Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2020-12-03

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych chciałbym życzyć wszystkim osobom niepełnosprawnym, a także ich rodzinom i przyjaciołom, wytrwałości, siły i konsekwencji w pokonywaniu przeciwności losu, będących udziałem wszystkich osób niepełnosprawnych. Życzę Państwu również, aby na trudnej drodze rehabilitacji i odzyskiwania samodzielności nie opuszczało Państwa przekonanie, że niepełnosprawność nie powinna stać na przeszkodzie w dążeniu do realizacji ludzkich pragnień i marzeń.
Niech ten dzień będzie wyjątkowy, a każdy kolejny niech przynosi radość i szczęście.


Dyrektor i pracownicy
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Przasnyszu
więcej
zdjęcie do aktualności DOFINANSOWANIE Z PFRON

2020-11-20

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że posiada jeszcze w dyspozycji środki finansowe z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań w 2020 r.  

więcej
zdjęcie do aktualności PFRON WYDŁUŻA TERMINY NA SKŁADANIE WNIOSKÓW I REALIZACJĘ PROGRAMU „POMOC OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM POSZKODOWANYM W WYNIKU ŻYWIOŁU LUB SYTUACJI KRYZYSOWYCH WYWOŁANYCH CHOROBAMI ZAKAŹNYMI” W MODULE III.

2020-11-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że przedłużono realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" 

więcej
zdjęcie do aktualności INFORMACJA

2020-09-07

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PRZASNYSZU INFORMUJE O WYDŁUŻENIU TERMINU NA PRZYJMOWANIE WNIOSKÓW W RAMACH POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM POSZKODOWANYM W WYNIKU ŻYWIOŁU LUB SYTUACJI KRYZYSOWYCH WYWOŁANYCH CHOROBAMI ZAKAŹNYMI" W MODULE III ORAZ MODULE IV.


więcej

Linki

grafika na dole strony