Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 2 3 4 5 6 > [|>]
zdjęcie do aktualności ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-08-17Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego w ramach projektu Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID -19

więcej
zdjęcie do aktualności Informacja

2020-08-13

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu do dnia 31 sierpnia 2020 r. przyjmuje wnioski o dofinansowanie  w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd", w tym na zakup wózka inwalidzkiego.

więcej
zdjęcie do aktualności ZAPYTANIE O CENĘ

2020-08-13

 


Zapytanie o cenę na zakup i dostawę środków ochrony osobistej dla wychowanków, rodziców zastępczych oraz pracowników rodzinnej ( rodziny zastępcze spokrewnione, rodziny zastępcze niezawodowe, rodziny zastępcze zawodowe oraz rodzinne domy dziecka) i instytucjonalnej pieczy zastępczej, w ramach projektu „ Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19"

 

więcej
zdjęcie do aktualności ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-08-07

 

 

 

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W FORMIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO POD NAZWĄ "DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO DLA DZIECI UMIESZCZONYCH W PIECZY ZASTĘPCZEJ W RAMACH PROJEKTU WSPARCIE DZIECI UMIESZCZONYCH W PIECZY ZASTĘPCZEJ W OKRESIE EPIDEMII COVID - 19"

 

 

więcej
zdjęcie do aktualności Powiat Przasnyski pozyskał dodatkowe środki w wysokości 215.607 zł z „Programu wyrównywania różnic między regionami III”

2020-07-23

Powiat Przasnyski pozyskał dodatkowe środki w wysokości 215.607 zł  z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III" na realizację projektu „Zakup mini autobusu, typ Mercedes Benz, 24 - miejscowego z przystosowaniem do przewozu przynajmniej 2 osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich" dla Domu Pomocy Społecznej, ul. Ruda 1.

 


 


więcej

Linki

grafika na dole strony