Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 2 3 4 5 6 > [|>]
zdjęcie do aktualności Rozpoczynamy wypłatę dofinansowań dla osób niepełnosprawnych poszkodowanych w wyniku pandemii.

2020-06-04

Rozpoczynamy wypłatę dofinansowań dla osób niepełnosprawnych poszkodowanych w wyniku pandemii.

Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu jako realizator Modułu III programu "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" rozpoczyna wypłatę dofinansowań z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla osób niepełnosprawnych, które straciły możliwość uczestnictwa w zajęciach organizowanych w placówkach aktywizacji zawodowej i społecznej.

więcej
zdjęcie do aktualności Trwa realizacja programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

2020-06-04

Trwa realizacja programu  "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"

Powiat Przasnyski powierzył Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu realizację rządowego programu Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej - "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" edycja 2019 - 2020.

więcej
zdjęcie do aktualności INFORMACJA

2020-06-04

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że trwa nabór w ramach pilotażowego programu ,,Aktywny samorząd" w 2020 r.

 

 


więcej
zdjęcie do aktualności POSZUKIWANI KANDYDACI DO PEŁNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ

2020-06-02


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej.

Poszukiwane są osoby, które pragną otoczyć potrzebujące dzieci ciepłem, miłością, zrozumieniem, a przede wszystkim są w stanie stworzyć odpowiednie warunki wychowawcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego wychowanków.

Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo osobiście w Dziale Pieczy Zastępczej, mieszczącym się przy ul. Berka Joselewicza 6, 06-300 Przasnysz  (budynek Powiatowego Urzędu Pracy)
lub pod numerem telefonu: (29) 691 17 46 lub (29) 752-51-73 wew. 11 w godzinach od 800  do  1600.

więcej
zdjęcie do aktualności ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

2020-05-29

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz, jeśli nie wie - wytłumacz, jeśli nie może-pomóż." - Janusz Korczak

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego chcielibyśmy złożyć serdeczne życzenia wszystkim Rodzinom Zastępczym, jednocześnie dziękując Wam Drodzy Państwo za ogromny trud i poświęcenie jakie wkładacie w codzienną opiekę oraz wychowanie dzieci przebywających w Waszych rodzinach.

Wyrażamy wielki podziw dla troski, empatii oraz odpowiedzialności, którą kierujecie się podczas zapewniania potrzebującym dzieciom warunków do ich prawidłowego rozwoju, a także dla miłości, dobroci i zrozumienia, którymi otaczacie podopiecznych. To właśnie dzięki Wam odzyskują oni poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a następnie zaczynają marzyć i dążyć do spełnienia tych marzeń.  

Z okazji Waszego święta życzymy Wam wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym, przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha, a także wytrwałości, która pozwoli Wam pełnić rolę aniołów dla potrzebujących dzieci przez długi czas.
Samych radosnych chwil w życiu dla Was i Waszych dzieci.

 Krzysztof Goś
 Dyrektor PCPR w Przasnyszu
 wraz z pracownikami

więcej

Linki

grafika na dole strony