Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 2 3 4 5 6 > [|>]
zdjęcie do aktualności NOWY INFORMATOR DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

2021-05-18

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wraz z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych opracował nową wersję Informatora dla osób z niepełnosprawnością. Znalazły się w nim przydatne informacje m.in. na temat rent i dostępnych dofinansowań.


 

więcej
zdjęcie do aktualności Turnus rehabilitacyjny tylko po szczepieniu lub z ważnym testem przeciw COVID-19

2021-05-18

Osoby z niepełnosprawnościami, które otrzymały dofinansowanie ze środków PFRON do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym przed wyjazdem, muszą przedstawić negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 albo potwierdzenie zaszczepienia się przeciwko COVID-19.


 

więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2021-05-12

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, iż posiada 4 wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie przy ul. Ruda 1 w Przasnyszu oraz 14 wolnych miejsc w Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku oraz osób przewlekle somatycznie chorych Zgromadzenia SS Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu przy ul. Świerczewo 9.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikami DPS:

  • DPS dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie ul. Ruda 1 w Przasnyszu - (29) 752-67-60
  • DPS dla osób w podeszłym wieku oraz przewlekle somatycznie chorych ul. Świerczewo 9 w Przasnyszu - (29) 752-22-54

bądź pracownikiem PCPR w Przasnyszu pod nr telefonu: (29) 752-51-73 w. 17

więcej
zdjęcie do aktualności 05.05.2021R. DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE

2021-05-05

W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Celem tego dnia jest uwrażliwianie opinii społecznej na sytuację tych osób oraz potrzebę zapewnienia im korzystania z wszystkich praw i wolności na zasadzie równości z innymi ludźmi. To także dobra okazja, by skutecznie zmieniać postawy społeczne wobec nich, uczyć otwartości i tolerancji. By mocno podkreślać, że godność przynależy każdemu człowiekowi - bez względu na wiek, status materialny, stan zdrowia czy indywidualne cechy.


 


więcej
zdjęcie do aktualności OGŁOSZENIE

2021-04-30

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu,  informuje, że dzień  4 czerwca  2021 roku (piątek) jest dniem wolnym w zamian za ustawowo wolny dzień od pracy przypadający 1 maja 2021 r.

więcej

Linki

grafika na dole strony