Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności ZBLIŻA SIĘ KONIEC NABORU W RAMACH PILOTAŻOWEGO PROGRAMU „AKTYWNY SAMORZĄD” MODUŁ I – EDYCJA 2023

2023-07-10

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu do dnia 31 sierpnia 2023 r. przyjmuje wnioski o dofinansowanie w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd".

Do 31 sierpnia 2023 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu przyjmuje wnioski o dofinansowania w ramach modułu I programu „Aktywny samorząd". W ramach tego modułu PFRON wspiera m.in. zakup wózka lub skutera o napędzie elektrycznym, oprzyrządowania elektrycznego do wózka ręcznego a także zakup sprzętu elektronicznego.

Dzięki wsparci PFRON każda osoba spełniająca określone warunki może otrzymać oczekiwaną i potrzebną pomoc w celu likwidacji uciążliwych barier ograniczających jej aktywność zawodową i społeczną, a także dostęp do edukacji.

Moduł I zakłada dofinansowanie działań likwidujących bariery: transportową, w dostępie do uczestnictwa w społeczeństwie informacyjnym, w poruszaniu się, a także dofinansowanie opieki nad osobą zależną.

więcej
zdjęcie do aktualności S-A-M! Samodzielność-Aktywność-Mobilność! - Dostępne Mieszkanie

2023-07-04

więcej
zdjęcie do aktualności ZAMKNIĘCIE DODATKOWEGO NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”-EDYCJA 2023

2023-06-20

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu zamyka dodatkowy nabór uzupełniający ogłoszony w dniu 28.04.2023 do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2023 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego dotyczący;

1 osoby niepełnosprawnej posiadającej orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności posiadającej trudnościami związane z mobilnością i komunikacją.

 więcej
zdjęcie do aktualności INFORMACJA

2023-06-19

Program „SAM! Mobilność osób z niepełnosprawnością" - zaświadczenia lekarskie z pierwszej tury naboru zachowują ważność

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyraził zgodę na wykorzystanie w drugiej turze naboru trwającej od 1 do 31 sierpnia 2023 r. zaświadczeń lekarskich wydanych do wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Samodzielność - Aktywność - Mobilność!" Mobilność osób z niepełnosprawnością, wystawionych od dnia 7 lutego 2023 r.

 


 

więcej
zdjęcie do aktualności 30 MAJA - DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

2023-05-30więcej

Linki

grafika na dole strony