Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

logotyp działania kapitał ludzki
A+ A- zmiana kontrastu zmiana kontrastu
grafika strony Internetowej

Aktualności

[<|] < 1 2 3 4 5 > [|>]
zdjęcie do aktualności DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”-EDYCJA 2023

2023-02-20


DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ"-EDYCJA 2023


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu informuje, że ogłasza dodatkowy nabór uzupełniający do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2023 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu realizuje w/w program w imieniu Powiatu Przasnyskiego, który uzyskał środki finansowe na jego realizację z Funduszu Solidarnościowego w kwocie 585 788,38 zł. Aktualnie Powiat Przasnyski oczekuje na podpisanie umowy z Wojewodą Mazowieckim aby rozpocząć realizację programu.więcej
zdjęcie do aktualności INFORMACIA - DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”-EDYCJA 2023

2023-02-20


 

 

 

DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ"-EDYCJA 2023


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu w dniu 07.02.2023 r. ogłosiło dodatkowy nabór uzupełniający do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2023 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

W związku z faktem, iż nie wpłynęło żadne zgłoszenie w wyznaczonym terminie, nabór pozostaje otwarty do czasu zgłoszenia się osoby niepełnosprawnej posiadającej orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne ze sprzężeniami ( przynajmniej dwie przyczyny niepełnosprawności w orzeczeniu) posiadającej trudnościami związane z mobilnością i komunikacją.

Zgłoszenia w ramach dodatkowego naboru uzupełniającego wniosków do Programu będą przyjmowane w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu przy ul. B. Joselewicza 6.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zamieści na swojej stronie internetowej informację o zamknięciu naboru.


więcej
zdjęcie do aktualności "Aktywny samorząd" edycja 2023 r.

2023-02-07

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu w roku 2023 będzie kontynuowało realizację pilotażowego programu „Aktywny samorząd" finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Fundusz na realizację programu w 2023 r. dla wszystkich samorządów przeznaczył kwotę 219,68 mln zł (w 2022 roku była to kwota 199,57 mln zł).

więcej
zdjęcie do aktualności Zmiany w programie „Samodzielność – Aktywność – Mobilność!” Dostępne mieszkanie

2023-02-07

Nowi Beneficjenci w programie „Samodzielność - Aktywność - Mobilność!" Dostępne mieszkanie - dzieci poniżej 16 roku życia

Rada Nadzorcza Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wprowadziła zmiany w programie „Samodzielność - Aktywność - Mobilność!" Dostępne mieszkanie umożliwiając udział w programie dzieci poniżej 16 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Dokumenty do pobrania

1)    Program „Dostępne mieszkanie" obowiązując od dnia 01.02.2023 r. pobierz....

2)    Załączniki do programu „Dostępne mieszkanie" - sposób składania wniosków obowiązujący od dnia 01.02.2023 r. pobierz...

więcej
zdjęcie do aktualności NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”-EDYCJA 2023

2023-02-06


 

DODATKOWY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO PROGRAMU

ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ"-EDYCJA 2023

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  informuje, że ogłasza dodatkowy nabór uzupełniający do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej"- edycja 2023 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu  realizuje w/w program w imieniu Powiatu Przasnyskiego, który uzyskał środki finansowe na jego realizację  z  Funduszu Solidarnościowego w kwocie 585 788,38 zł. Aktualnie Powiat Przasnyski  oczekuje na podpisanie umowy z Wojewodą Mazowieckim aby rozpocząć realizację programu.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu nabór do programu przeprowadziło w listopadzie 2022 r. i zakwalifikowało do uczestnictwa w programie 30 osób z niepełnosprawnościami.


więcej

Linki

grafika na dole strony